Strona głównaInnePowrót na wakacje do domu rodzinnego? Co zrobić ze swoimi rzeczami przez...

Powrót na wakacje do domu rodzinnego? Co zrobić ze swoimi rzeczami przez ten czas?

Wyjechałeś na studia ze swojego rodzinnego miasta i rozpocząłeś nowy etap w swoim życiu? Zamknięcie pewnego rozdziału i rozpoczęcie nowego stanowi dla wielu duży i ważny krok w dorosłość budzący wiele emocji. Jest to zwykle duży przełom, który uczy samodzielności oraz odpowiedzialności. 

Wyjazd do innego miasta na studia wymaga wynajmu pokoju lub mieszkania oraz zabrania ze sobą dużej ilości rzeczy. Jednak każdy rok szkolny dobiega końca i rozpoczynają się wakacje, a co za tym idzie – szansa na powrót na kilka miesięcy do domu. Uważasz, że wynajem mieszkania przez okres wakacyjny jest stratą pieniędzy, jednak nie chcesz zwozić wszystkich swoich rzeczy z powrotem w rodzinne strony? Świetnym rozwiązaniem na ten czas jest najem magazynów samoobsługowych Less Mess Storage.

Magazyny do wynajęcia w Krakowie

Less Mess Storage posiada 12 oddziałów w Polsce, 2 z nich znajdują się w Krakowie. Jeden przy ulicy Krakowiaków 28, drugi przy ulicy Willowej 99. Pierwszy z nich, bo na nim skupimy się w tym artykule, cechuje się świetną lokalizacją blisko lotniska, wygodnym dojazdem autostradą oraz szybkim dojazdem z centrum Krakowa. Jest to oddział, który posiada nowozabudowany parter i stanowi idealne miejsce zarówno do przechowywania rzeczy sezonowych (magazyny na wynajem self storage to idealna alternatywa piwnic czy garaży), towaru, dokumentów, materiałów reklamowych (świetny pomysł dla właścicieli firm) a także krótkotrwałego najmu np. na czas wakacji w trakcie powrotu do domu rodzinnego, wyjazdu na erasmusa czy na kontrakt do pracy. Jest to świetny wybór również wtedy, gdy potrzebujesz przestrzeni do przechowywania dosłownie na kilka dni – umowę z Less Mess Storage możesz podpisać nawet na tydzień. Aby dowiedzieć się więcej na temat przechowywania rzeczy w self storage w Krakowie, zapraszam do odwiedzenia strony internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/.

Wynajem magazynu – nowoczesne systemy ochrony i optymalne warunki

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia to przede wszystkim bardzo bezpieczne miejsce, chronione nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa, w którym bez obaw możesz pozostawić swoje mienie. Dodatkowo, w każdym magazynie samoobsługowym Less Mess Storage panują optymalne warunki do przechowywania, dzięki czemu nie musisz obawiać się, iż poprzez zbyt wysoką wilgotność czy zbyt wysokie lub niskie temperatury magazynowane przedmioty ulegną zniszczeniu.

W zależności od tego czy wracając na kilka miesięcy do rodzinnego domu chcesz przechować w Less Mess Storage tylko ubrania i książki, czy może również wyposażenie kuchenne oraz meble, możesz wybrać odpowiedni rozmiar wynajmowanej przestrzeni. Poznaj Less Mess Storage i ciesz się wygodnym i bezpiecznym magazynowaniem w rozsądnej cenie.

Artykuł sponsorowany

Powiązane

Zobacz to: