Strona głównaInneDoceń wygodę kąpieli dzięki prysznicom Walk In

Doceń wygodę kąpieli dzięki prysznicom Walk In

Planujesz remont mieszkania? Pragniesz całkowicie odmienić swoje wnętrze? A może chcesz jedynie wprowadzić trochę świeżości do swoich czterech kątów? Coraz powszechniej i chętniej wybieranym rozwiązaniem w nowoczesnych łazienkach jest bezbrodzikowa kabina prysznicowa Walk In. Jest to rozwiązanie cieszące się nie tylko świetnym designem, idealnie wpisującym się w tendencje minimalistyczne, ale również komfortowym użytkowaniem i łatwym utrzymaniem w czystości.

Poprawa komfortu kąpieli oraz zwiększenie samodzielności osób z niepełnosprawnościami

Prysznic Walk In to bardzo wygodne rozwiązanie, poprawiające komfort kąpieli w sposób szczególny osobom, które mają problem z poruszaniem się – między innymi seniorom czy osobom z niepełnosprawnościami. Głębokie, masywne brodziki stanowią barierę, która dla niektórych stanowi prawdziwe wyzwanie. Bezbrodzikowa kabina prysznicowa pozwala na zwiększenie samodzielności tym osobom. Szeroki wybór odpływów liniowych podłogowych, listew spadkowych oraz innych listew dekoracyjnych znajdziesz w sklepie internetowym Lumara https://lumara.pl/. Dostępne są tu wysokiej jakości profile wykonane ze stali nierdzewnej.

Prysznic z odpływem liniowym – pamiętaj o zachowaniu spadku w podłodze

Założenie bezbrodzikowej kabiny prysznicowej wymaga odpowiednio przygotowanego podłoża z właściwym spadkiem. Jest to konieczne, gdyż jedynie odpowiednio wykonany spadek pozwala na właściwe odprowadzenie wody. Z tego względu decyzję o zamontowaniu odpływu liniowego i bezbrodzikowej kabiny prysznicowej należy podjąć jeszcze na etapie projektowania łazienki. W przeciwnym razie – konieczne może być skuwanie podłogi. Możliwość zamontowania odpływu liniowego w Twojej łazience zawsze skonsultuj z fachowcem. Dobry specjalista będzie wiedział jak zamontować odpływ liniowy, aby jak najlepiej spełniał swoją funkcję.

Spójne kolorystycznie do odpływów liniowych profile spadkowe oraz pozostałe listwy wykończeniowe z serii dekoracyjnej znajdziesz również w sklepie internetowym https://listwy.online/. Spójna kolorystyka pozwala na bardzo harmonijne wykończenie łazienki. W sklepie Listwy.Online dostępne są zarówno profile stalowe, jak również aluminiowe.

Bezbrodzikowa kabina prysznicowa – świetny design i wygoda

Bezbrodzikowa kabina z odpływem liniowym to coraz chętniej wybierane rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Jest to produkt, który dzięki prostemu designowi, idealnie wpisze się praktycznie w każdy styl wykończeniowy. Odpływ liniowy slim i profile spadkowe w kolorze złotym, srebrnym, miedzianym czy czarnym? Wybierz produkt, który najlepiej pasuje do Twojej wizji wnętrza i ciesz się piękną łazienką. Każdy produkt dostępny jest w dwóch typach wykończenia. Dla miłośników błysku szczególnie polecane są produkty polerowane. Jeśli wolisz bardziej stonowane wykończenie – wybierz profile i odpływy liniowe w macie.

Prysznic Walk In – to nie tylko modne, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne i wygodne rozwiązanie zarówno do małej, jak i dużej łazienki. Jeśli marzysz o bezbrodzikowej kabinie prysznicowej, pamiętaj, aby wybrać wysokiej jakości odpływ liniowy i zyskaj nowy wymiar komfortu w trakcie każdej kąpieli – nawet jeśli masz problem z poruszaniem się.

Artykuł sponsorowany

Powiązane

Zobacz to: