Hotel Palazzo Rosso

Butikowy Hotel Palazzo Rosso, usytuowany w ścisłym centrum Poznania jest niespotykaną perłą polskiej architektury.
Mieści się w przepięknie odrestaurowanej kamienicy, której historia pamięta rok 1604.
Komfortowe przestrzenie hotelu i wspaniałe staromiejskie otoczenie sprzyjają wizytom biznesowym oraz wypoczynkowi w naszym mieście.

Tylko prawdziwa elegancja przetrwa próbę czasu. Pragniemy zainteresować Państwa historycznymi elementami naszych aranżacji, które łączą się z nowoczesną elegancją. Oddajemy do Państwa dyspozycji 45 stylowych pokoi, panoramiczną windę z widokiem na Ratusz oraz wyjątkowe wewnętrzne patio z biblioteką na 20000 wolumenów, w którym można miło spędzić czas. Ponadto w naszym obiekcie znajdą Państwo bar, zlokalizowany w zabytkowych piwnicach pod ceglanym stropem, restaurację proponującą najwyższej jakości kuchnię włoską z elementami francuskiej i polskiej w nowoczesnym wydaniu, nominowaną do prestiżowego przewodnika Gault&Millau, a także kameralną kawiarnię, gdzie delektować się można kolorowymi ciastami domowego wypieku.

Hotel położony jest w prestiżowej lokalizacji w centrum Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku, XVI wiecznego renesansowego Ratusza oraz Urzędu Miasta i Fary. Wybór Hotelu Palazzo Rosso oznacza dogodny dojazd na Międzynarodowe Targi Poznańskie, Dworzec Główny, Lotnisko Ławica, a także komfort przebywania w centrum.